Anasayfa / Güncel / Bir Gezi “itirafçısı”nın günlüğü

Bir Gezi “itirafçısı”nın günlüğü

Aşağıdaki günlük, Gezi olaylarının ilk günlerinden beri aktif olarak faiz lobisine çalışan, daha sonra itirafçı olup pişmanlık yasasından faydalanan bir dış mihrak ajanına aittir. O günlerde nasıl büyük oyunların döndüğüne ışık tutuyor.


27 Mayıs 2013: Sevgili günlük. Lanet olası Türkiye’nin büyümesi tüm hızıyla sürüyor. Engel olamıyoruz. Bugün Başbakan Bolu’da bir kıraathane açılışına katıldı. Bu bardağı taşıran son damla oldu. Alman şansölyesi Merkel akşamüstü beni bizzat arayıp talimat verdi; “Ne pahasına olursa olsun Türkiye’nin daha fazla gelişmesini engelleyin.”

28 Mayıs 2013: Bahanemizi bulduk! Gezi Parkı’nın yıkılacak olması işimizi çok kolaylaştırdı. Ağaçları koruma kisvesi altında ufak bir isyan başlatıyoruz.

30 Mayıs 2013: Sevgili günlük. Bugün Gezi Parkı’nda kaldığımız çadırları yakarak halkı kışkırttık. Herkes sokaklara inmeye başladı. Hedefimiz demokratik iktidarı devirmek, ülkenin gelişimini durdurmak ve dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük lider Recep Tayyip Erdoğan’ı yenilgiye uğratmak. Zor bir iş ama buna mecburuz.

1 Haziran 2013: Gezi Parkı ve Beyoğlu tamamen bizim kontrolümüzde. Bugün faiz lobisinden iki abi gelip her birimize 200 TL verdi. Benim görevim parkta gençler arasındaki uyuşturucu kullanımını teşvik etmek. Lobiden kokainleri alıp zorla parktakilere yediriyorum

3 Haziran 2013: Seçilmiş hükümeti devirmek için parkta tank üretimine başladık. Darbe için tank şartmış. Havuzun yanında elli civarı tank var. Kullanmayı bilen olmadığı için şimdilik üzerlerine muşamba örttük, bekletiyoruz. Akşam faiz lobisi onlarca deri eldiven ve deri pantolon dağıttı. Sanırım yarın için bazı hazırlıklar var.

4 Haziran 2013: Sevgili günlük. Bugün deri eldiven ve pantolonumu giyerek üstüm çıplak bir şekilde Kabataş’a devriyeye çıktım. Faiz lobisinin Fransa ayağından gelen bir emirmiş. Artık nöbetleşe Kabataş’ta gezip gördüğümüz başörtülüleri taciz ediyoruz. Tam da bizim gibi pislik insanlara göre bir iş.

8 Haziran 2013: Ne yaparsak yapalım olmuyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan faiz lobisini deşifre etti. O çok güçlü. Sanırım direnişten ayrılacağım, başarmamız imkânsız. Yarın çeşitli camilere ayakkabıyla girip bira içtikten sonra faiz lobisinden emekliliğimi isteyeceğim. Kabul edilmezse kaçabilirim.

15 Haziran 2013: Gezi Parkı dağıtıldı. Lanet olsun, gökyüzünden inen yeşil sarıklı evliyaların, parkı dağıtan polislere yardım ettiğini gözlerimle gördüm. Artık bu direnişten ayrılıp hükümet’i desteklemek için can atıyorum.

18 Haziran 2013: Direnişten ayrıldım. Duran adama karşı duran adam eylemi yapan AKP gençlik kollarının arasına gizlice sızıp saf değiştirdim. Bildiğim her şeyi polise anlattım. Pişmanlık yasasından faydalandım ve artık Yeni Şafak’ta yazarım. Yarın Chomsky ile röportaj yapacağım, onurumla yaşayabileceğim yeni bir hayat beni bekliyor.

Kaynak: Hakan Demir – Birgün

Rastgele Haber

Flört şiddeti nedir?

Kadınlar için korkutucu bir deneyim! Korkmayın… Ama flört şiddetinin şiddete açılan kapılarından biri olduğunu da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir