Home / Güncel / RedHack, Hak Yiyen AKP’yi Yine Hackledi!

RedHack, Hak Yiyen AKP’yi Yine Hackledi!

Redhack şu açıklamayı yaptı:

AKP’nin Halk’a, Köylüye bakış açısına ve kafalarına gore Yasaları çiğnemelerine ufak bir örnek.. 

Elimize geçen bu ses kaydı, İş Adamları ve AKP‘li Tarim Hayvancılık ve Gıda Bakanı Mehmet Mehdi Eker arasında geçen toplantı kaydıdır. Dikkatli dinlerseniz, AKP Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi Ethem Sancak‘ın bakanla olan samimiyetini,  nasıl bu yılın Şubat ayı sonlarında halka ait meralarını özel mülkiyete peşkeş çekilmesini sağlayan bir kanun’u “anayasaya aykırı” şekilde çıkardıklarını, halkı nasıl küçümsediklerini, “tarım, çiftçiye köylüye bırakılmamalı, bu ülkenin kurucuları sovyetik düşünce yapısıyla meraları halkın kullanımına vermişler, olmaz” diyerek, yagmacı dedikleri köylüye “bunlara birşey birakılmaması gerek, sahilleri bıraktık yağmaladılar” diye üstüne basa basa söyleyerek, asıl hedeflerini ortaya koyduklarını rahatça görebilirsiniz..

AKP tabanına sesleniyoruz: Ses kaydında görüldüğü gibi, bunların derdi Müslümanlık değil, Köylü değil, Emekçi degil.. Bunlarin tek derdi PARA.. AKP kapitalist, para düşkünü barbarların “abdest aldırılmış” partisidir! Müslümanlığı sahtedir. Senin bir emekçi, bir üreten olarak onların gözünde zerre kadar değerin yok. Seni  sadece kendi lüks yaşantılarının devamı için bir araç görüyorlar. Bu hayata bir defa geldiyseniz onların kölesi olarak hayatınızı sonlandırmak zorunda değilsiniz. Ülkenin her yerini NATO üssü yapan, ABD söylemeden tek adım atamayan bu “sahte” müslümanlara dur diyecek olan asıl sizsiniz. Irak’ta, Afganistan’da binlerce kadına tecavuz edilirken susan, Adana/İncirlik üssünde Kur’an yırtılırken görmemezlikten gelen bu hükümet, Gezi olaylarında “camide içki içtiler” masalını uydurarak seni kardeşlerine, yani bize düşman etmeye çalışmışlardır.  

Oyuna gelme! Kimse keyfinden kendini bombaların önüne atmıyor, gözünü kolunu kaybetmiyor, insanların canı yanmasa neden kendilerini panzerin altına atsınlar? Dur ve düşün lutfen. Ve artık gerçekleri görmen için ne yapmamız lazım onu bize söyle.. Elimizden geleni karşılıksız yapacağız. Belki cebimizde size verecegimiz paramiz yok ama sizin uyanışınız için verecek bir canımız var ve bu canımız sizin uyanışınıza feda olsun.

Hukuk adamlarına sesleniyoruz: Bu ses kaydı yasal olarak “kendileri tarafindan” alınmış bir ses kaydıdır, bu yüzden delil statüsündedir. Bu ses kaydinda itiraf edilerek “anayasa’ya aykırı” diye geçen peşkeş yasa ile ilgili araştırma yapılmalı. Sessiz sedasız geçen bu yasanın Ethem Sancak’ın da dediği gibi ve Tarım Bakan’ının itiraz etmediği uzere, “anayasa’ya aykırı olup olmadığı” araştırılmalı varsa böyle bir durum gereği yapılmalı.

Dostlara sesleniyoruz: Direnişimizi kırmak için psikolojik savaş yöntemlerine prim vermeyin, bu kavga özgürlük kavgasıdır ve mesele sadece ağaçlar değil, aynı zamanda budanan, kesilmeye yok edilmeye çalışılan hürriyetimiz, özgürlüğümüzdür. Ses kaydında da anlaşıldığı üzere halkın olan hiçbirşeyi, ne parkları ne meraları doğru bulmuyorlar, çünkü onlara göre biz yağmacıyız!

Tarihsel bir süreçten geçiyoruz ve hep beraber “ayrılıklarımızı” değil, “aynılıklarımızı” öne çıkararak direnişi büyütecek, halkımızı özgürleştireceğiz! Daha sağlam birbirimize sarılmalı, kardeşliğimizi, ailemizi daha da büyütmeliyiz!

Baska yol yok! Ya hep beraber, Ya hiç birimiz!

Ses kayıtları için Tıklayınız

www.dunyalilar.org

Rastgele Haber

Flört şiddeti nedir?

Kadınlar için korkutucu bir deneyim! Korkmayın… Ama flört şiddetinin şiddete açılan kapılarından biri olduğunu da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir