Küçükçekmece Gölünün İnsanları
1.8 milyon yılda oluşmuş Yarımburgaz Mağaraları, 400 bin yıl önce insan türüne ev sahipliği yapmaya başlamış. Roma döneminde ilk Hristiyanlar için saklanma ve ibadet yeri. Şahin ve atmacalar, mağaraların hemen üstündeki kayaları avlanmak için gözetleme kuleleri gibi kullanmışlar, şimdi etrafta şahin ya da atmaca yok tabii. Mağaraların duvarlarına homo sapiens öncesi insanlar avlanma tekniklerini ve … Küçükçekmece Gölünün İnsanları okumayı sürdür
WordPress sitenizde gömmek için bu adresi kopyalayıp yapıştırın
Bu kodu sitenize gömmek için kopyalayıp yapıştırın