gtag('config', 'UA-20348778-1');
Anasayfa / Yaşam / Kusurlarımızı Kabullenmek

Kusurlarımızı Kabullenmek

lindsay2

Cheri Lindsay için nadir rastlanan bir deri hastalığı olan vitilogo ile yaşamak kolay değildi hiçbir zaman. Vitilogo dış derinin renk kaybına uğramasıyla oluşan beyaz plaklarla seyreden bir deri hastalığı. Cheri okul yıllarında siyah derisini bir maske gibi kaplayan bu hastalığa yakalandığında kendini inkar edip hayattan kopmak yerine şu sorularla yüzleşti. ”Acıtıyor mu? Hayati bir sorun mu? Bununla yaşamayı başarabilir miyim?”

Bu sorulara doğru cevapları vermesinde en önemli etkenlerden birisi tabii ki babasınında 13 yaşından itibaren bu hastalık ile mücadele ediyor olmasıydı.

Bir voleybol antrenörü olan Cheri, sorunları ile mücadele eden insanlara cesaret vermek için oldukça ses getiren bir reklam filminde oynadı. Bu filmde ona ergenliğinden beri yüzündeki sivilce izleri ile birlikte yaşamak zorunda kalan manken Cassandra Bankson ve tüm vücudu dövmelerle kaplı olan Rico Zombie eşlik ediyor.

Makyaj ile kusurlarımızı örtebileceğimizi, ama gene de kendimizi olduğumuz gibi sevmemiz gerektiği mesajını veren bu reklam filmini izleyelim…


Dünyalılar

Rastgele Haber

freedom_özgürlük

Sonsuz Uyum, Rahat Mutsuzluk

Sonsuz uyum, rahat mutsuzluk Doğduğumdan beri kaçmaktayım, öyle hızlı uzaklaştım ki artık kendimi seçemez oldum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir