Siz hiç tecavüze uğradınız mı Recep Bey?

SİZ HİÇ TECAVÜZE UĞRADINIZ MI SAYIN RECEP AKDAĞ? – rabia mine

tecavüz

Siz hiç tecavüze uğradınız mı Recep Bey? Bir ya da bir grup “erkek” vücudunuza çöküp, kurtulamamanız için, muhtemelen beraberinde zevklerini de arttıran muhtelif şiddet eylemleri eşliğinde salyalı ağızlarında kusturucu nidalarla girdi mi bedeninize yalvarmalarınıza, gözyaşlarınıza ve çığlıklarınıza hiç aldırış etmeden?

Sizi hiç parçaladılar sonra da “sen istedin” dediler mi Recep Bey?

Siz hiç Türkiye’de tecavüze uğradınız mı Recep Bey? Zaten kadın olmanın başlı başına potansiyel orospu olmakla neredeyse eşdeğer olduğu bir ülkede, tecavüze uğramanız sonucu orospuluğunuz tescillendi mi hiç?

Siz hiç “gönül rızanızla” tecavüze uğradınız mı Recep Bey? On üç yaşınızda “gönül rızanızla” onlarca erkeğe bakire olduğunuz için rektumunuzu parçalattırıp, “gönül rızanızla” sayısız ameliyat geçirip, milyonlarca insana “gönül rızasıyla o masum erkeklerin kendisini parçalamalarını istemiş” fahişe ruhlu, mazoşist-isterik bir çocuk-kadın olarak lanse edildiniz mi?

Hiç cehennemi gördükten sonra görmemiş gibi yapmak zorunda kaldınız mı?

Tecavüzün ömür boyu terapi görmeyi gerektiren bir travma olduğunu bizatihi yaşayarak deneyimlediniz mi?

Bir insanı artık başka bir şey haline dönüştüren bu travmanın acısıyla ömrünüzü sonu gelmez kâbuslarla, sosyal fobilerle, ölümüne korkularla geçirmeye mahkûm edildiniz mi?

Tecavüz, bir kadının ruhuna faça atmaktır, size hiç faça atıldı mı Recep Bey?

Siz hiç tecavüzcünüzden hamile kaldınız mı Recep Bey? Tecavüzcüsünden hamile kalan bir kadını o çocuğu doğurmaya mahkûm etmenin, aynı zamanda o kadını kalan ömrünün her günü, yaşadığı vahşeti tekrar tekrar yaşamaya mahkûm etmek olduğunu bilemeyecek, biliyorsanız bunu umursamayacak kadar insanlıktan çıkmış biri misiniz Recep Bey?

Allah-ınız korusun, sizin ananız, bacınız, evladınız, karınız, kızınız tecavüze uğrasa ve hamile kalsa o çocuğu doğurtup büyütür, canınızdan çok sevdiğiniz yakınınızın her gün o çocuğa bakıp bakıp acısını tazelemesine, belki çıldırmasına ya da intiharın eşiğine gelmesine seyirci kalabilir misiniz Recep Bey? Olmadı, kızınızı tecavüzcüsüyle evlendirip devlet onayıyla her gün tecavüze uğramasına yasal izin verir misiniz sorarım size Recep Bey?

Siz tecavüz sonucu doğacak olan bir çocuğu her çocuğun hakkı olan sonsuz sevgi ve şefkatle büyütebilecek, yüzüne her baktığınızda tecavüzcünüzü görerek onu istemsiz de olsa bir nefret odağı haline getirmeden sağlıklı ve mutlu bir insan olarak yetiştirebilecek kadar yüce gönüllü müsünüz ki, tecavüz kurbanlarından bunu bekliyorsunuz Sayın Recep Bey?

Haa sanırım diyorsunuz ki, “onlar doğursun biz bakarız;”… Sorarım size Recep Bey, halihazırda var olan çocuklara bile bakmaktan aciz olan siz, tecavüz sonucu doğmuş, anası babası olmayacak, baştan kaybetmiş bir canlıyı üstelik de tecavüzün merkez üslerinden biri olduğu artık hepimizce malûm olan sözde “yetiştirme yurtlarında” her türlü sefaletin ve sevgisizliğin pençesinde büyüterek muhtemelen topluma yeni psikopatlar üretmekten ne gibi bir dünyevî ya da uhrevî menfaat ummaktasınız?

Diyorsanız ki “bir deli bir kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış hesabı, biz işin kolayını bulduk, ne zaman gündem kızışsa atıyoruz önünüze iki malzeme, siz debelenip dururken arkadan deveyi hamuduyla götürüyoruz, siz de kendinizi yediğinizle kalıyorsunuz;” ne diyelim haklısınız, insanlık tarihi alçaklığın kanlı harfleriyle yazılmıştır zaten, siz de misyonunuzu lâyığıyla yerine getiriyor, onur listesinin en tepelerinde hakkınız olan yeri alıyorsunuz.

Gazanız mübarek olsun, gerekirse tecavüze uğrayan anne ölsün ama size kapıkulu olacak tecavüz çocukları doğsun, sonra vakti gelince sizin ellerinizle ölsün, yeter ki allah devletimize, vatanımıza milletimize zeval vermesin, allah sizi başımızdan eksik etmesin, yürüyün, kim tutar sizi Sayın Sağlık Bakanım Recep Bey.

Rabia Mine (mineliada@hotmail.com)

Dünyalılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir