ÇevreYaşam

Hayvan Katliamına Dur!

*Bu bir uyarıdır!

 Haberde yer alan fotoğraflardaki vahşetin kimilerini üzeceğini düşünerek zor bir karar vererek bu vahşeti tüm çıplaklığı ile sizlere ulaştırmanın zorluğunu ve sorumluluğunu taşıdığımızı sizlere iletmek isteriz. (Dünyalılar)

Dünyanın her bir yanında doğa katliamları devam ediyor.  Aşağıda okuyacağınız hayvan katliamı Güney Afrika’dan; Yine para, güç ve egolar iş başında. Bir grup vahşi insan Güney Afrika’da Safari turları düzenliyor. Kurdukları organizasyonla insanları safari avına çıkaran grup üyeleri yüksek fiyatlar karşılığında vahşi hayvan avına çıkacaklara çeşitli hizmetler sunmak için ellerinden geleni yapmakta (!)

Katlettikleri hayvanlar arasında aslanlar, bufalolar, zürafalar, gergedanlar ve aklınıza gelebilecek tüm yabani hayvanlar var. Grubun adi Frikkie Du Toit Safari. Afrika Cumhuriyeti bu hunharca ava karsı tam bir seyirci. Yağma ve hilenin baş gezdiği bir yönetimde maalesef bunlar günlük hayatin bir parçası ve savunmasız olanlarda her zaman en büyük darbeyi yemek durumunda kalıyor. Tek bir resim bile insanın kanının donmasına yeterli. Bu vahşi insanlar için yaptıkları eylem sadece günlük bir spor!

Lütfen paylaşalım!  Hayvan ve Doğa Koruma derneklerinin dikkatini çekmeye ve daha çok insani bu vahşete karşı kayıtsız kalmamaya çağıralım.

 

www.dunyalilar.org

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu